bez-nazwy-2

Elżbieta Pełka

Prezes Polish National Sales Awards

Elżbieta Pełka – Fellow of Royal Society of Arts, Prezes Polish National Sales Awards, Fundacji “Akademia Przedsiębiorczości PNSA”, Właściciel Agencji Marketingu Zintegrowanego PEŁKA 360, ekspert w Ośrodku Dialogu i Analiz THINK TANK , ekspert Rady Marek SUPERBRANDS, członek komisji sędziowskiej w Women in Sales Awards UK,

Przedsiębiorca, marketingowiec, ekspert w procesach zarządzania marką 360 stopni, posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w szeroko rozumianej komunikacji zdobywane w Polsce i za granicą, szczególnie w Wielkiej Brytanii.

Pracowała w takich korporacjach jak Ogilvy&MAther w Londynie i Warszawie, The Rowland Company. Była szefową marketingu tytułu prasowego Marie Claire.

Założyciel i prezes Agencji reklamowej full service Elżbieta Pełka Creative Services (marka ha ndlowa PEŁKA 360), założyciel i prezes Polish National Sales Awards (PNSA).

W roku 2015 uczestniczyła, jako członek założyciel, w powstaniu firmy GROW Poland, zajmującej się najnowocześniejszymi technologami w komunikacji na bazie platformy ORACLE. Obecnie członek zarządu GROW Poland.

W ramach realizowanych przez siebie przedsięwzięć działa na rzecz promocji standardów i etyki w sprzedaży, jak również na rzecz rozwoju przedsiębiorczości.

Jest aktywnym uczestnikiem kilku organizacji prowadzących działalność o charakterze prospołecznym, w tym fundacji „Akademia Przedsiębiorczości PNSA”. Członek The Chartered Institute of Marketing.